Reference

„Spolupráce s Radkem Bláhou byla naprosto dokonalá. Po osobním setkání předložil návrhy loga s precizně uvedeným postupem práce. Respektoval naše případné připomínky ke změnám, ale zároveň podrobně vysvětlil svůj názor, abychom pochopily jeho záměr. Jeho vstřícnost, milé jednání, spolehlivost a kreativita nás opravdu potěšily. Výsledkem je logo, které přesně vyjadřuje charakter naší společnosti. Vřele doporučujeme!!!!!“

Karolína a Eva Klárová, Modré nebe – Ciel bleu, o.p.s.

Od slečny Vlčkové jsme si nechali udělat návrh kuchyně, jelikož jsme chtěli vidět jak naše představa bude vypadat v realitě. Náhled jsme dostali nejen ve velmi krátké době, ale i v různých variantách, které jsme mohli porovnat. Práce byla velmi profesionální a splnila veškerá naše očekávání.

Zdeněk Poláček – investor RD, Hluboš

S prací pana Bláhy a celého studia Designovka jsem nadmíru spokojený. Navrhoval pro naše Grill Café vše od loga až po interiér. Naprosto skvěle odvedená práce. Stačí se k nám přijet podívat a je jasné, že to musel dělat někdo s ohromným citem pro prostorové vidění a někdo, kdo ví, kam se posouvají moderní trendy v podobných provozech.

Jiří Sedláček – investor Grill Café, Neratovice

Slečna Vlčková pro nás dělala návrh koupelny a vše bylo na velmi profesionální úrovni. V rámci projektu jsme obdrželi i velmi detailní výkresy pro řemeslníky, kterým značně ulehčily práci.

Dana V. – investor RD, Vimperk

>> Kontakt