O nás

Jsme designéři. Jsme pár. A máme kolem sebe další šikovné lidi. Nechceme být pouhým strojem na návrhy, a proto ke každému projektu přistupujeme jedinečně, s důrazem na každý detail. Necháváme si záležet na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a projektům vždy věnujeme dostatek času, abychom dosáhli perfektního výsledku.

Umíme obsáhnout celý proces zpracování od prvního návrhu až po asistenci při finální realizaci. Co nezvládneme my, na to máme kolegy napříč obory – designéry, truhláře, projektanty, řemeslníky.

Šárka Vlčková

Interiérová designérka, absolventka SPŠ Volyně a Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové v Praze (.DiS). Již během studia získala cenné zkušenosti při návrzích soukromých i komerčních interiérů a dokončila několik soukromých realizacích RD. Pochází ze Šumavy, miluje přírodní materiály a ráda pracuje s kvalitním dřevem. Její osobitý minimalistický styl s důrazem na funkčnost a kvalitu zvolených materiálů ocení nejeden klient. Vždy překvapí originálním a velmi funkčním řešením! Má ráda české výrobky, dřevo, víno a cestování.

Radek Bláha

Designér, absolvent interiérového designu na SPŠ ve Volyni a reklamní tvorby na Orange Factory (.DiS), se v praxi nezaměřuje pouze na návrhy interiérů, ale má také bohaté zkušenosti s tvorbou vizuálního stylu (corporate identity) a příležitostně i s produktovým designem. Jeho portfolio zahrnuje různorodou tvorbu pro malé živnostníky i velké společnosti. Prošel si několika velkými společnostmi, kde se více přiblížil k marketingu a lépe pochopil potřeby zákazníka. Ve svém volném čase rád cestuje a cestování všem doporučuje!

Nás už znáte. A co naše portfolio?

FB.IN.