O nás

Jsme designéři. Jsme pár. A máme kolem sebe další šikovné lidi. Nechceme být pouhým strojem na návrhy, a proto ke každému projektu přistupujeme jedinečně, s důrazem na každý detail. Grafický a interiérový design, to je to, čím se zabýváme.

Umíme obsáhnout celý proces zpracování od prvního návrhu až po finální realizaci. Co nezvládneme my, na to máme kolegy napříč obory – designéry, tiskaře, fotografy, kodéry i truhláře.

Radek Bláha

Designér, absolvent interiérového designu na SPŠ ve Volyni a grafického designu na Orange Factory (.DiS) se v praxi zaměřuje na tvorbu vizuálního stylu (corporate identity) a propagačních tiskovin. Jeho portfolio však zahrnuje různorodou tvorbu pro malé živnostníky i velké společnosti. Z pozice grafického designéra si vyzkoušel práci na rozmanitých projektech ve velkoobchodních společnostech, kde se více přiblížil k marketingu a lépe pochopil potřeby zákazníka. Ve svém volném čase rád cestuje a cestování všem doporučuje! Do budoucna by rád přišel i s vlastními produkty!

Šárka Vlčková

Interiérová designérka, absolventka SPŠ Volyně a Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové v Praze (.DiS). Již během studia získala cenné zkušenosti při návrzích soukromých i komerčních interiérů a dokončila několik soukromých realizacích RD. Pochází ze Šumavy, miluje přírodní materiály a ráda pracuje s kvalitním dřevem. Její osobitý minimalistický styl s důrazem na funkčnost a kvalitu zvolených materiálů ocení nejeden klient. Vždy překvapí originálním a velmi funkčním řešením! Má ráda české výrobky, dřevo, víno a cestování.

FB.IN.