Návrh a realizace kuchyně od začátku do konce, včetně souvisejících interiérových služeb

Návrh kuchyně

Klasický návrh kuchyně

15 000 Kč
Navrhneme kuchyni od úvodní konzultace a zaměření, až po výkresy pro truhláře, výrobu a montáž.

Zajistíme, aby vaše kuchyň nejen dobře vypadala, ale i fungovala. Aby odpovídala právě vám a vašemu životnímu stylu. Budeme se zajímat, jak používáte nejen kuchyň, ale i váš byt či dům, o vaše zvyky a potřeby. Na rozdíl od kuchyňských studií myslíme i na další návaznosti a prostor jako celek. Společně vybereme spotřebiče a doplňky, pomůžeme s výběrem podlahy, osvětlení a dalších prvků. Na samotnou výrobu a montáž také rádi dohlédneme.

Cena zahrnuje: úvodní konzultaci a zěměření, 3D model a vizualizaci kuchyně, konzultaci a následné jedno kolo úprav, výkresy pro truhláře, výkres s elektroinstalací a rozvody pro řemeslníky, tabulku materiálů a prvků, cenovou nabídku kuchyně (výroba & montáž). *V případě dodání kuchyně našimi truhláři cena zahrnuje i náš dohled a asistenci při výrobě a především montáži.

On-line návrh kuchyně

10 000 Kč
Návrh kuchyně bez osobního setkání a našeho zaměření.

Naše virtuální designová služba nabízí klasický návrh kuchyně s jediným rozdílem, že on-line návrh nezahrnuje prvotní osobní konzultaci a zaměření. Zaměření provedete sami dle našich snadno srozumitelných pokynů, vyplníte náš úvodní dotazník, zavoláme si a návrh může začít.

Konzultace návrhu pak probíhá pomocí tel. hovoru nebo e-mailu. Na závěr od nás obdržíte veškeré potřebné podklady jako u klasického návrhu, společně s cenovou nabídkou výroby a montáže.

Výroba kuchyně

Výroba a montáž kuchyně na klíč

Perfektní kuchyně může vzniknout pouze za předpokladu spolupráce trojúhelníku designer, dodavatel a klient.

Z naší strany obdržíte jak podklady pro realizaci svépomocí (vlastní truhlář), tak cenovou nabídku od našich truhlářů, s kterými dlouhodobě spolupracujeme a můžeme zaručit maximální kvalitu a preciznost. Zároveň nabízíme takové ceny, na které sami u většiny truhlářů nedosáhnete.

S našimi truhláři budeme v kontaktu během celé výroby a na samotnou montáž také rádi dohlédneme, aby byla kuchyně opravdu dle vašich snů.

Dřevěné & vinylové podlahy

Poradenství a výběr podlah na míru

Krásnou kuchyní to nekončí. I sebelepší kuchyně potřebuje tvořit harmonický pár právě s podlahou.

V dnešní době je nepřeberné množství podlah různých materiálů i designů, a tak se člověk snadno při výběru ztratí. Různí prodejci vás pak potřebují tlačit do určitých materiálů a výrobců dle své marže.
Jako nezávislý poradce s vámi zkonzultujeme vaši představu a potřeby, zvolíme vhodný materiál a dekor, zajistíme vzorek i cenovou nabídku. Za léta praxe v oboru známe i několik přímých výrobců či dovozců. Na závěr můžeme zajistit samotný nákup a pokládku právě ve vašem interiéru.

Dekorativní stěrky

Italské dekorativní povrchy

Jestliže hledáte moderní krásu ve špičkové kvalitě, pak pro vás máme řešení. Cemento-betonová stěrka je povrch vhodný nejen ke kuchyni, ale dokonce i do koupelen či na podlahy. Stěrku lze nanášet na téměř jakýkoliv povrch a ve velké škále odstínů a dekorů.

Službu nabízíme skrze našeho dlouhodobého a ověřeného partnera, který má za sebou dlouholetou praxi nejen u nás, ale i v zahraničí.

Interiérový design

Návrhy interiérů bytů a domů

Služby jako kompletní návrh interiéru vašeho bytu či domu tu nenajdete. Pro komplexní návrhy interiérů můžete však využít služeb našeho interiérového studia Bomista, kterého jsme součástí.

Tato služba chce především přinést možnost návrhu a realizace kuchyně na míru i těm, kteří nepotřebují nebo nemají zájem o rozsáhlý návrh celého interiéru, který je velmi náročný především časově.