Jak pracujeme

Navrhneme Vám celý interiér Vašeho bytu nebo domu, případně jen jeho část. Pomůžeme Vám vyvarovat se chyb a vytvořit interiér, do kterého se budete rádi vracet.

1. Úvodní konzultace

Prvním krokem pro realizaci úspěšného projektu je úvodní konzultace. Během našeho prvního setkání či telefonátu získáváme informace o rozsahu projektu a vašich představách. Zároveň Vám odpovíme na všechny otázky a začneme připravovat cenovou nabídku. Můžeme se setkat v místě projektu nebo raději zvolit dobrou kavárnu v okolí.

 

2. Zaměření a fotodokumentace

Pokud nemáte k dispozici stavební výkresy, nebo neodpovídají aktuálnímu stavu, provedeme profesionální zaměření. Zároveň si celý prostor prohlédneme a nafotíme. Naše návštěva je u větších projektů vždy velmi žádaná. Není-li možné nebo žádané váš prostor navštívit, sejdeme se opět u dobré kávy nebo pomocí videohovoru.

 

3. Inspirace a požadavky

Abychom se lépe seznámili s vaším vkusem a očekáváním, potřebujeme znát vaše oblíbené barvy, styly a materiály. V této fázi je velmi důležité znát i vaše záliby a koníčky. K tomuto účelu máme připravený jednoduchý formulář, který vám zašleme k vyplnění.

 

4. Koncepční návrh

V této fázi začínáme vytvářet designovou studii, přičemž vycházíme z vašich požadavků a daného prostoru. Řešíme zde především dispozici a ergonomii prostoru. Výsledkem je návrh půdorysného řešení a představa o barvách a zvolených materiálech. Pokud nám to bude dávat smysl, navrhneme více půdorysných variant. Následuje on-line konzultace a vaše odsouhlasení.

 

5. Projektování a vizualizace

Vybíráme skutečný nábytek, osvětlení, materiály a dekorace. Řešíme zde všechny detaily projektu. Konzultujeme s odborníky, řemeslníky a navštěvujeme showroomy.  Výsledkem je 3D vizualizace celého prostoru, díky které získáte nejlepší představu o tom, jak celý prostor vypadá a působí. Na závěr navrhujeme atypický nábytek pro následnou výrobu.

 

6. Dokumentace

Poskytneme Vám vše, co k rekonstrukci potřebujete. Realistickou vizualizaci, půdorysné řešení, výkres s osvětlením a elektrikou, spárořezy obkladů a seznam zařizovacích prvků. Tímto máte v rukou přibližný rozpočet a podklady pro řemeslníky. Rekonstrukce může začít!

 

7. Dodavatelé

Úspěšný projekt může vzniknout pouze na základě spolupráce trojúhelníku klient, designer a dodavatel. Doporučíme Vám vhodné a ověřené dodavatele a zajistíme výrobu nábytku na míru.