Jak pracujeme

1. Úvodní konzultace

Prvním krokem pro realizaci úspěšného projektu je úvodní konzultace. Během našeho prvního setkání či telefonátu získáváme informace o rozsahu projektu a vašich představách. Zároveň Vám odpovíme na všechny otázky a začneme připravovat cenovou nabídku.

2. Zaměření a fotodokumentace

Pokud nemáte k dispozici stavební výkresy, nebo neodpovídají aktuálnímu stavu, provedeme profesionální zaměření. Zároveň si celý prostor prohlédneme a nafotíme. Naše návštěva je u větších projektů vždy velmi žádaná.

3. Inspirace a požadavky

Abychom se lépe seznámili s Vaším vkusem a očekáváním, požadujeme zaslat několik obrázků a fotografií interiérů, nábytků apod. Vaše oblíbené barvy, styly a materiály. V této fázi je velmi důležité znát i vaše záliby a koníčky.

4. Koncepční návrh

V této fázi začínáme vytvářet designovou studii, přičemž vycházíme z vašich požadavků a daného prostoru. Řešíme zde především dispozici a ergonomii prostoru. Výsledkem je návrh půdorysného řešení a představa o barvách a zvolených materiálech. Následuje konzultace a vaše odsouhlasení.

5. Projektování

Vybíráme skutečný nábytek, osvětlení, materiály a dekorace. Řešíme zde všechny detaily projektu. Konzultujeme s odborníky, řemeslníky, navštěvujeme showroomy. Případně navrhujeme atypický nábytek pro následnou výrobu.

6. Dokumentace

Poskytneme Vám vše, co k rekonstrukci potřebujete. Realistickou vizualizaci, půdorysné řešení, výkres s osvětlením a elektrikou, seznam zařizovacích prvků. Tímto máte v rukou rozpočet a podklady pro řemeslníky. Rekonstrukce může začít…

Kolik stojí návrh interiéru? Podívejte se na orientační ceník.

FB.IN.