MENU

#NAHLAVU

Realizace pokojíčku #nahlavu. Tvorba pokojíčku „na hlavu“ pro neziskovou organizaci Green Doors. Prostor, který lidi vyzývá, aby odhodili předsudky, jelikož téma duševního zdraví se týká každého z nás. Pokojíček se účastnil čarodějnic na Pankráci a festivalu Mezi ploty. Více informací na www.na-hlavu.cz.
Read More ›

Návrh schodů Swan

Návrh luxusních schodů Swan. Swan jsou nejen schody, ale zároveň jsou i sochou v interiéru. Zde se snoubí elegance a maximální technická dokonalost, která tvoří dominantu každého domu. Schody jsou tvořeny ohýbanými lamelami, které jsou připevněny do stropu i podlahy.
Read More ›

POSTEL EGGY

Návrh netradičně řešené postele Eggy. Eggy představuje postel s netradičně řešenými nebesy, které vytváří tvar vejce. V ležícím člověku pak vyvolává pocit bezpečí, jako je tomu v matčině bříšku. Tělo postele je celé čalouněné a tvořeno z několika částí, které na sebe nenavazují, ale jsou posunuté o tloušťku materiálu. Díky tomu se dá postel vyrobit jednobarevná, nebo může mít každá část jinou barvu. Do přechodových částí je možné umístit LED pásky, které slouží jako lampička pro večerní čtení. Matrace je na míru přizpůsobena tvaru postele. Postel je navržena jak pro jednolůžko, tak dvoulůžko. Tvar spodní části je možno zhotovit ve dvou variantách.
Read More ›

Návrh koupelny v rodinném domě

Návrh koupelny spojené s toaletou. Koupelna v rodiném domě na Praze 9 – Leťnany.
Read More ›

Návrh obývacího pokoje Praha

Read More ›

Návrh kuchyně v RD

Read More ›

Němý sluha

Němý sluha z masivního dřeva. Návrh a výroba němého sluhy, který je ideálním pomocníkem do každé domácnosti, ale i do restaurací a butiků. Sluha je vyroben z masivního soustruženého dřeva a je téměř nesmrtelný.
Read More ›
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde