MENU

Jiří Křížek fotograf

Read More ›

Bomista

>> Více v galerii na behance <<
Read More ›

Vršovické divadlo Mana

Návrh nového vizuálního stylu pro Vršovické divadlo Mana. Kladen důraz na původní vzhled divadla a zachování Truxova fontu, který byl navržen přímo pro Husův sbor ve Vršovicích. Záměrem nové vizuální identity bylo sjednotit rozstříštěný vizuál divadla a přiblížit Vršovické divadla Mana i mladší generaci. (2018, nerealizováno)
Read More ›

Galerie Občanská záložna

Sjednocený vizuální styl Galerie Občanská záložna vycházející z původního loga. Úprava a sjednocení stávajícího vizuálního stylu Galerie Občanská záložna, která se nachází ve městě Vlašim. Vytvořili jsme nové rozvržení pro plakáty a zároveň i další tiskoviny. Plakáty pro jednotlivé výstavy tvoříme již pravidelně.
Read More ›

Grill Café Branding

Grafický a interiérový design nového konceptu – Grill Café. Kompletní designérské práce na bistru Grill Café. Tvorba značky od logotypu přes tiskoviny, polepy až po reklamu. Celkový 2D i 3D návrh designu první pobočky v Neratovicích včetně návrhu atypického barového pultu.
Read More ›

Osobní značka Radek Bláha

Práce pro nás samotné aneb tvorba osobní značky grafického designéra. Tvorba logotypu na základě průzkumu u přátel a kolegů. Následná tvorba tiskovin – vizitka, hlavičkový papír, obálka a diář. A nakonec návrh webových stránek ve spolupráci s webovým studiem Divinitas. >> Více v galerii na behance <<
Read More ›

Plakát Schola Pragensis

Návrh ručně malovaného plakátu. Plakát na propagaci akce Schola Pragensis – přehlídka a nabídka středních a vyšších odborných škol v Praze. Posláním plakátu je motivovat děti, aby se rozhodovaly ve výběru školy samy za sebe.
Read More ›

Divinitas studio branding

Branding – Logotyp, návrh webdesignu a firemních tiskovin pro mladé webdesignérské studio Divinitas. Mladé a „in“! Takové je studio Divinitas a odrazilo se to i ve vizuálním stylu, který je lehký, barevný a svěží. Je opakem nudných logotypů zavedených IT firem.
Read More ›

Apartmán Borová Lada

Základní návrh propagačních materiálů. Skládací leták/brožura pro Apartmán Borová Lada na Šumavě.
Read More ›

Sada ikon „studio“

Sada ikon pro kreativní studio. Ukázka ze sady minimalistických ikon pro kreativní studio.
Read More ›
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain